Imagination Planner – spraw by czas stał się Twoim sprzymierzeńcem

Imagination Planner to notes po brzegi wypełniony kartami, które mają ułatwić Twoją codzienność. Zaprojektowany jest z myślą o osobach, które wiodą normalne życie: uczą się, pracują lub zajmują domem. Znajdziesz w nim nie tylko kalendarz miesięczny i dzienny, ale także plansze ułatwiające m.in. zarządzanie wydatkami, planowanie podróży czy realizację celów.

1540811865.jpg

Postawiliśmy na prostotę: każdy z działów został tak zaprojektowany by jednocześnie porządkować wszystkie niezbędne informacje i nie przytłaczać nadmiarem pól do wypełnienia. Z zewnątrz przypomina książkę, dlatego zamiast wstążek, znanych z kalendarzy, postawiliśmy na zakładki. Dzięki temu to od Ciebie zależy ile stron i w jaki sposób będzie oznaczonych. Pamiętaj – najważniejsza dla nas jest Twoja wygoda i to, by planner był dla Ciebie maksymalnie funkcjonalny.

Możesz rozpocząć korzystanie z Imagination Planner w każdym momencie – zarówno kalendarz miesięczny jak i dzienny pozbawione są dat. Dzięki temu nie tylko nie musisz rozpoczynać przygody z plannerem z początku roku, ale także możesz zrobić sobie przerwę w jego użytkowaniu i wrócić do niego nawet po kilku miesiącach.

Specyfikacja

Tytuł: Imagination Planner. Spraw by czas stał się Twoim sprzymierzeńcem.

Autor: Martyna Dziugieł

Wydawnictwo: Wojciech Prandzioch – Imagination Corner

Format: a5

Ilość stron: 400

Oprawa: miękka

ISBN:  978-83-947256-2-4

Premiera: grudzień 2018

Cena: 34,99 zł

W zestawie z plannerem otrzymasz: naklejki z nazwami miesięcy i świąt do uzupełnienia kalendarza, dwie zakładki, długopis.

Zawartość

Poniżej masz możliwość zapoznania się z opisem, wyglądem i zawartością wszystkich działów Imagination Planner.

Kalendarz

Kalendarz w Imagination Planner to 12 miesięcznych plansz oraz mini-kalendarz na lata 2019-2020. Do zestawu z plannerem otrzymasz zestaw wklejek, w których będą nazwy miesięcy oraz świąt – nie musisz wypisywać ich ręcznie, wystarczy, że przykleisz wklejki w odpowiednich miejscach.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.52.56.pngZrzut ekranu 2018-11-7 o 06.53.03.png

Tygodniowy plan zajęć

Ta część przeznaczona jest dla uczniów, studentów, rodziców dzieci w wieku szkolnym oraz tych, którzy regularnie korzystają z jakiś aktywności. W plannerze znajdziesz trzy puste plany zajęć. Jeśli w ciągu roku rozkład Twojego tygodnia zmienia się więcej razy – wypełniaj plan ołówkiem.

A jeśli zajmujesz się domem, nie zostawiaj tych kilku stron pustych – rozpisz swoje obowiązki na dany dzień, ale nie wpisuj godzin. Będziesz mieć motywację, by nie przekładać ich w nieskończoność.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.53.20.png

Moje cele

Trenujesz, nałogowo czytasz książki a może walczysz z nałogiem? Karty celów mają Cię dopingować i jednocześnie stanowić zestawienie Twoich dotychczasowych osiągnięć. W poszczególnych polach możesz odhaczać dni bez papierosa lub słodyczy, wpisywać ilości przebiegniętych kilometrów czy przeczytanych stron książek.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.53.30.png

Moja codzienność

Kolejne 220 stron to dzienny kalendarz. Możesz go używać z wyprzedzeniem (wpisując wcześniej daty na kolejnych stronach) lub korzystać z niego jako listy zadań tworzonej na początku pracy. Na górze karty wpisujesz datę i zaznaczasz dzień tygodnia. W pozostałej części możesz wpisać godzinową rozpiskę dnia (lub zamiast niej wypunktować zadania do wykonania), zanotować ważne wydarzenia czy sprawy o których musisz pamiętać. Masz również miejsce na dodatkowe zapiski.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.53.38.png

Panuję nad budżetem

Zwykle ludziom brakuje dwóch rzeczy: czasu i pieniędzy. W Imagination Planner znajduje się 12 kart do zarządzania budżetem. Możesz zapisywać tam nie tylko wszystkie swoje przychody (nie ważne czy jest to kieszonkowe, stypendium czy wynagrodzenie), i planować stałe wydatki, ale także prowadzić rejestr wszystkich swoich miesięcznych wydatków. Dzięki temu na koniec miesiąca będziesz mógł podsumować swój budżet i odkryć swoje słabe strony w zarządzaniu pieniędzmi.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.00.png

Prezentowy asystent

Czy zdarza Ci się na zakupach lub w trakcie przeglądania stron internetowych trafić na produkty, o których koniecznie musisz pamiętać, kiedy będziesz szukał prezentu dla swoich bliskich? A później szukając odpowiedniego prezentu nie możesz sobie przypomnieć co w zasadzie chciałeś kupić? To problem, który dotyka masy osób. W Imagination Planner znajdziesz dedykowane ku temu miejsce. Możesz gromadzić pomysły przez cały rok i przed urodzinami czy świętami uniknąć nerwowego biegania po sklepach.

Znajdziesz tutaj też miejsce na Twoją listę życzeń. Podsuń ją bliskim w odpowiednim momencie i uniknij niechcianych prezentów.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.10.png

Zakupowe szaleństwo

Zakupy mogą być przykrym obowiązkiem lub sprawiać przyjemność. Niezależnie od tego, jakie uczucia towarzyszą Ci podczas chodzenia po sklepie, możesz ułatwić sobie zadanie tworząc spersonalizowane listy zakupów. Przygotowaliśmy dla Ciebie sześć plansz na których możesz wypisać rzeczy, które najczęściej kupujesz. Przed zakupami zrób w domu przegląd i zaznacz to, co czego Ci brakuje.

Jeśli używasz kosmetyków, które są oznaczane konkretnymi numerami lub wymyślnymi nazwami i przed kolejnym zakupem musisz pamiętać, by zabrać ze sobą puste opakowanie lub choćby zrobić jego zdjęcie – wykorzystaj jedną z plansz i zapisz na niej wszystkie takie produkty.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.16.png

Zdrowie

Niektórych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jedną z nich jest wypadek lub utrata przytomności w miejscu publicznym. Na stronie tytułowej naszego plannera znajduje się informacja, na której stronie jest karta medyczna, by w razie nagłego zdarzenia w łatwy sposób znaleźć najważniejsze informacje o Twoim zdrowiu. Dane te mogą przydać się także Tobie w trakcie wywiadu medycznego – wiele osób nie pamięta nazw przyjmowanych leków, mimo że biorą je każdego dnia.

Na kolejnych dwóch stronach możesz notować terminy wizyt u specjalistów (szczególnie, jeśli w przychodni zapisują Cię na wizytę za kilka miesięcy) oraz inne informacje związane z Twoim zdrowiem lub Twoich najbliższych.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.27.png

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 08.22.05.png

Marzenia i projekty

Niezależnie od tego czy planujesz napisanie książki lub pracy magisterskiej, remont mieszkania czy też przymierzasz się do zmiany pracy – karty projektów mają Ci w tym pomóc. Przede wszystkim powinny Cię zmotywować do zaplanowania swoich działań i stworzenia harmonogramu.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.38.png

Moje podróże

Nawet jeśli nie jesteś typem podróżnika, na pewno od czasu do czasu zdarza Ci się wyjeżdżać poza swoje miejsce zamieszkania. Karty podróży mają pomóc Ci się przygotować, bez względu na cel wyjazdu i długość pobytu. Znajdziesz tutaj miejsce na zanotowanie celu podróży, terminu, określenie budżetu i wpisanie osób, które będą Ci towarzyszyć. Dalej możesz stworzyć checklistę rzeczy, o których musisz pamiętać (wypełnienie karty urlopowej, wymiana waluty, obowiązkowe szczepienia itp.) lub wypunktować to, co chcesz spakować.

Tutaj także możesz zapisać informacje o ubezpieczeniu podróżnym oraz adresach i telefonach, które mogą Ci się przydać w trakcie wyjazdu. Druga strona karty przeznaczona jest na dziennik podróży lub do zanotowania jakichkolwiek innych ważnych dla Ciebie spraw związanych z podróżą.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.45.png

Ważne numery i adresy

Mimo że większość ludzi korzysta z książki adresowej w swoim smartfonie, zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba skorzystać z tradycyjnych źródeł danych. Dlatego, jeśli potrzebujesz miejsca do zapisania numeru do przychodni czy adresu ulubionego hotelu – wykorzystaj tę część plannera.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.54.56.png

Biblioteczka

To strony, które przydadzą się uczniom, studentom i książkoholikom. Znajdziesz tu miejsce na stworzenie sobie książkowego wyzwania, wypunktowania tytułów, które chcesz przeczytać (lub wpisania listy lektur), a także strony przeznaczone na notatki, gdzie możesz zapisywać swoje wrażenia po lekturze danego tytułu, wypisywać cytaty, tworzyć mini-recenzje.

Osoby, które nie widzą potrzeby posiadania odrębnego miejsca na notatki związane z literaturą, mogą po prostu wykorzystać te strony do prowadzenia zwykłych notatek.

Zrzut ekranu 2018-11-7 o 06.55.04.png

Notatki

Na końcu plannera znajduje się miejsce na sporządzanie notatek.

 

3 myśli w temacie “Imagination Planner – spraw by czas stał się Twoim sprzymierzeńcem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: