Imagination Book Club

Lubisz czytać i dyskutować o książkach? Nie masz czasu chodzić na stacjonarne spotkania klubu książki albo w Twojej okolicy nie są one organizowane? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Imagination Book Club to internetowy klub książki, którego członkowie co miesiąc wybierają nowy tytuł książki i dzielą się wrażeniami z lektury. Dołączyć może do niego każdy miłośnik książek, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Jedynym ograniczeniem jest posiadanie konta na Facebooku, ponieważ „spotkania” klubowe odbywają się właśnie w ramach facebookowej grupy.

Zastanawiasz się, czy to miejsce dla Ciebie? Po prostu spróbuj. Poznasz nowe osoby, zmotywujesz się by sięgnąć po proponowane tytuły, wymienisz się opiniami. W ramach Imagination Book Club będziesz mógł porozmawiać nie tylko o wybranym tytule, ale także o innych, proponowanych przez pozostałych członków klubu, podlinkować pisane przez siebie recenzje i przyłączyć się do organizowanych booktourów. Okresowo będziemy także organizować wymianę książkową.

Grupę Imagination Book Club znajdziesz TUTAJ.

By na starcie nie zapanował chaos, zdecydowaliśmy się wprowadzić regulamin korzystania z grupy (dostępny TUTAJ). Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i udoskonalenia! Stwórz z nami miejsce, do którego będziemy zaglądać z ciekawością i przyjemnością!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: